Odzież z nadrukiem - Hamer Radom
ODZIEŻ Z NADRUKIEM, HAFT, WSZYSTKIE TECHNIKI ZNAKOWANIA ODZIEŻY, TRANSFERY SITODRUKOWE

Rozpocznij swoją przygodę z personalizacją odzieży dzięki naszej firmie nadrukowej!

Jesteśmy ekspertami w tworzeniu unikalnych i wysokiej jakości nadruków na odzieży, wykorzystując różnorodne technologie.

Niezależnie od tego, czy szukasz kolorowych, pełnokolorowych nadruków termotransferowych, czy eleganckich i trwałych wzorów haftowanych komputerowo, mamy wszystko, czego potrzebujesz. Nasza firma dysponuje najnowocześniejszymi maszynami i zaawansowanymi technologiami, które gwarantują doskonałą jakość i precyzję wykonania.

Nasz zespół doświadczonych projektantów i techników dba o to, aby twój nadruk był perfekcyjny. Współpracujemy z Tobą na każdym etapie, pomagając dostosować wzór do Twoich potrzeb i preferencji. Niezależnie od tego, czy chcesz spersonalizować koszulkę, bluzę, czapkę czy torbę, jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie i dostarczyć Ci wyjątkową odzież, która wyróżni Cię z tłumu.

Jakość jest dla nas najważniejsza. Dlatego korzystamy tylko z najwyższej jakości materiałów i farb, aby zapewnić trwałe i odporne na pranie nadruki. Nasze technologie umożliwiają drukowanie złożonych wzorów, bogatych w detale i pełnych kolorów, które przetrwają wiele prania i użytkowania.

Nie trać czasu i energii na poszukiwanie innych firm. Zaufaj nam jako ekspertom w dziedzinie nadruków na odzieży. Oferujemy konkurencyjne ceny, szybkie realizacje i doskonałą obsługę klienta.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć tworzenie swojej spersonalizowanej odzieży. Przekonaj się, jak nasze technologie nadruku mogą uczynić Twoje ubrania unikalnymi i wyjątkowymi. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i wyraź swoją osobowość poprzez modę!

Poznaj naszą historię!

2004

Rozpoczęcie działalności gospodarczej. Zakup pierwszej maszyny do haftu. uruchomienie szwalni

2006

Dynamiczny rozwój firmy wymusza zakup drugiej maszyny do haftu.

2007

Powiększenie parku maszynowego, zakup trzeciej, specjalistycznej maszyny do haftu umożliwiającej wykonywanie haftu na czapkach.

2010

Największe jak do tej pory inwestycje w firmie Hamer. Zakup i uruchomienie kompletnej linii produkcyjnej do produkcji nadruków na odzieży

2012

Rozwój działu handlowego - zatrudniamy pierwszego handlowca skupionego na sprzedaży odzieży reklamowej i roboczej

2013

Nowości w ofercie. Pojawiają się nadruki typu: termotransfer, sublimacja, nadruk UV oraz sublidruk

2015

Rozwój sprzedaży odzieży roboczej. Kolejny handlowiec w firmie. Tym razem stawiamy na rozwój kanału sprzedaży odzieży roboczej